טיסות זולות לטנריף
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על טנריף

טנריף
טיסות לטנריף מהארץ ללא עצירות ביניים יש רק בקיץ, בשיא עונת התיירות. מי שמחפש טיסות לטנריף במהלך שאר השנה יכול לטוס לברצלונה ושם לעשות קונקשן. החברה שמתמחה בתחום של טיסות לטנריף הינה איבריה, חברת התעופה הלאומית של ספרד. טיסות זולות לטנריף ניתן לחפש באתרים שמציעים דילים של הרגע האחרון. כמו כן ניתן לטוס ליעד אחר באירופה ושם לחפש טיסות זולות לטנריף על בסיס מקום פנוי.

במהלך העונה ישנם המון דילים של חברות צ'ארטר שמציעות טיסות זולות לטנריף, ברוב המקרים כולל עצירת ביניים. כרטיס טיסה לטנריף עולה בין מאות בודדים לאלפי דולרים, נגזרת של הדיל והעונה. היתרון של רכישת כרטיס טיסה לטנריף באמצעות סוכן טמון ביכולת לעדכן ולשנות את מועדי החזרה בזמן אמת. טיסה לטנריף נמשכת קרוב ל-6 שעות, לא כולל עצירות ביניים.

מומלץ מאוד לשלב טיסה לטנריף ביחד עם שהייה של יום או יומיים בתחנת הביניים. במקרים מסוימים שווה לקנות כרטיסי טיסה לטנריף בכיוון אחד ולנסות לחפש שם דיל זול לחזרה. טיסה לטנריף יכולה גם להשתלב כתחנת ביניים בדרך ליעדים אחרים, בעיקר בדרום אמריקה.
 
שדות תעופה ודרכי הגעה לעיר
בטנריף קיימים שני שדות תעופה, אחד בדרום האי ואחד בצפון האי. השדה הצפוני הוא הוותיק והראשי מבין השניים. בשני השדות ניתן למצוא את כל שירותי התחבורה, כולם ממוקמים בקומת היציאה מהטרמינלים. יש מספר קווי אוטובוס סדירים וזמינים שמאפשרים נסיעה לכל הנקודות המרכזיות באי. במידה ואתם בוחרים באופציה של מונית, מומלץ לפנות אך ורק לדלפק של המוניות המורשות. בכל שדה פועלות 5 סוכנויות בינ"ל להשכרת רכב.

טיסות לטנריף - הטיסות הכי זולות שנמצאו

יעד (שדה תעופה) תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר
טיסות לטנריף (TCI)
יום א 24/07/2016 יום ה 04/08/2016 החל מ- $737
טיסות לטנריף (TCI)
יום ה 13/10/2016 יום ג 25/10/2016 החל מ- $742
טיסות לטנריף (TCI)
יום ב 15/08/2016 יום ב 22/08/2016 החל מ- $908
טיסות לטנריף (TCI)
יום ה 18/08/2016 יום ג 23/08/2016 החל מ- $930

מידע כללי על טנריף


טנריף הינו האי המרכזי בקבוצת האיים הקאנריים, השוכנים באוקיינוס האטלנטי, אל מול חופי דרום מרוקו. האיים מהווים יעד תיירות פופולארי בעיקר עבור אלו  שמחפשים את הניתוק והשלווה. טנריף מציעה נוף אקזוטי ואווירה של שלווה ורוגע. לאחר הנחיתה ניתן להמשיך בשיט או בטיסה פנימית לשאר האיים שנמצאים בקרבת מקום. מזג האוויר הנוח ברוב ימות השנה הביא לאיים הקאנריים את הכינוי "איי השמש הנצחית".