טיסות זולות לסינגפור
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מזג האויר בסינגפור

שבת ראשון שני
סיכוי לסופות רעמים סיכוי לסופות רעמים מעונן חלקית
סיכוי לסופות רעמים סיכוי לסופות רעמים מעונן חלקית
24°C 31°C 24°C 33°C 24°C 32°C

טיסות זולות לסינגפור

הגעה לסינגפור יכולה להיות חלק מטיול מהנה שעורכים באזור המזרח הרחוק, כשכל מי שמחפש טיסות לאזור יכול תמיד למצוא אותן בדרכים כאלה ואחרות. טיסות לסינגפור לא מתקיימות באופן ישיר מישראל לסינגפור, ומרבית הנוסעים עולים על טיסות לבנגקוק, מאחר ויש מספר טיסות כאלה בשבוע, ומשם לסינגפור. הטיסות יכולות לצאת גם מעמאן בירדן, מאירופה, ולמי שמרגיש ממש הרפתקן ומחפש גם טיסה זולה, יכול לבחור באחת מחברות התעופה של מדינות חבר העמים, ולקחת בחשבון שעוברים גם בעוד מספר מקומות בדרך. טיסות לסינגפור ניתן למצוא בשלל חברות - מאחר ואין טיסות ישירות לסינגפור מארץ הקודש. חשוב להיעזר במנוע החיפוש ולהתעדכן אצל סוכני הנסיעות.

סינגפור והתיירות

תיירים רבים פוקדים את סינגפור מדי שנה, ומכיוון שסינגפור ממוקמת 10 מעלות מעל קו המשווה, מזג האוויר שלה הוא בהתאם, וניתן לראות כי יש באזור שתי עונות עיקריות, העונה היבשה והעונה הרטובה. חשוב לדעת כי מנובמבר ועד ינואר יש גשמי מונסון, שיקשו על מטיילים באזור. מעבר לכך כל מה שצריך לעשות זה לא להיקלע לימים גשומים, אך תנאי האקלים באזור לא יכולים להזהיר מראש. אפשר תמיד למצוא מלונות בסינגפור והבחירה היא מרובה, ויכולה להתאים לכולם.

איך להגיע לסינגפור

למי שיש לו אך ורק דרכון ישראלי, לא יכול להגיע לסינגפור בדרך אחרת למעט דרך האוויר. למי שיש לו גם דרכון זר אחר, קיימת האפשרות להגיע לסינגפור גם בדרך היבשתית, ברכב למי שרוצה להגיע ממלזיה, ברכבת למי שרוצה להגיע גם מתאילנד בנוסף למלזיה, וכמובן שניתן להגיע גם באמצעות מעבורת. שדה התעופה של סינגפור, צ'אנגי, הוא פאר ודוגמא של שדה תעופה בין לאומי מתאים, ורבים רואים בו מודל לקיום של שדה תעופה איכותי, שדרך אגב הוקם על אזור שייבשו בו את הים במיוחד.

חופשה באזור

ישנם הרבה מלונות בסינגפור, מקומות לטייל בהם יש מספיק, וניתן גם לטייל במדינות השכנות. תמיד יש מה לעשות בסינגפור, וישנם נוסעים המשלבים אותה בתוכניות של טיולים למזרח. טיולים בסינגפור עדיין אינם נפוצים ופופולאריים לאוכלוסייה הישראלית, אך בשנים האחרונות נרשמת התעוררות בנושא כשיותר ויותר ישראלים בוחרים לבקר בסינגפור. אנשי עסקים, לעומת זאת, גילו את העיר הנפלאה הזו כבר מזמן.