טיסות לדלהי
שעון דלהי
20:57
GMT+2
זמן טיסה ממוצע
5 שעות ו10דקות
דילים לדלהי ישירות למייל :

מזג האויר בדלהי

ראשון
בהיר
בהיר
33°C22°C
שני
בהיר
בהיר
37°C22°C
שלישי
בהיר
בהיר
37°C23°C

מידע כללי על דלהי

דלהי שבהודו היא למעשה מטרופולין, כלומר מספר ערים שחוברו יחדיו, אשר נמצאת בצפון הודו. העיר מהווה אזור תיירות מבוקש ביותר עבור ישראלים רבים שנוסעים לטייל במדינה לאחר השחרור מהשירות הצבאי. את העיר פוקדים במשך כל השנה מטיילים רבים, באופן ספציפי, או כחלק מטיול ארוך ומקיף יותר באזור מזרח אסיה והמדינות השונות בחלק זה של הגלובוס.
 
מזג האוויר בדלהי חם במיוחד בין החודשים אפריל ליולי כשהוא לעיתים אף עולה על 40 מעלות. לעומת זאת, בחודשים יולי ואוגוסט פוקדות את העיר סופות המונסון אשר מפחיתות את החום אך מעלות באופן משמעותי את הלחות. מזג האוויר הופך חורפי בין החודשים נובמבר ועד ינואר, כשהוא לרוב מתאפיין בערפל כבד מאוד אשר מוביל לראות לקויה ברוב חלקי העיר.

בכדי לתכנן את הטיול בעיר בצורה הטובה ביותר אנו ממליצים על רכישת כרטיסי טיסה לדלהי לחודשים פברואר ומרץ, אז מזג האוויר הוא הטוב והנעים ביותר לשהייה בעיר.

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

הטיסות הכי זולות שנמצאו

יעד (שדה תעופה) תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר
טיסות לדלהי (DEL)
יום ג 16/08/2016 יום ג 30/08/2016 החל מ- $807
טיסות לדלהי (DEL)
יום ד 14/10/2015 יום ה 05/11/2015 החל מ- $903
טיסות לדלהי (DEL)
יום ד 14/10/2015 יום ש 14/11/2015 החל מ- $903

טיסות לדלהי

דלהי
אין טיסות לדלהי ישירות, אך עם זאת ניתן להגיע בטיסה לדלהי עם עצירות בדרך. חברות התעופה אשר מוכרות כרטיסי טיסה לדלהי הן אל על, ארקיע, Royal Jordanian ,Uzbekistan Airways ,Qatar Airways ו- Turkish Airlines.

טיסה לדלהי נמשכת כ- 9.5 שעות בממוצע. טיסות לדלהי ניתן להזמין במשך כל השנה, כאשר מומלץ מאוד להזמין כרטיסי טיסה לטיול מראש  ולתכנן אותו בקפידה, היות ולרוב מדובר בטיול שנמשך כמה שבועות ועד כמה חודשים בהודו ובמזרח כולו.

שדות תעופה ודרכי הגעה

לדלהי ניתן כמובן להגיע גם באמצעות טיסות או אוטובוסים ממדינות שונות במזרח אסיה, כגון תאילנד, נאפל ויאטנם וכדומה. טיסות זולות לדלהי ניתן לרכוש בקלות יחסית דרך אתרי תיירות שונים, ביניהם איסתא.

באופן זה ניתן לחסוך בכרטיס הטיסה מעשרות ועד כמה מאות דולרים, רק בעזרת חיפוש מקדים, הכולל כמובן בחירה או התפשרות על זמני הטיסה לעיר או רמת השירות של חברת התעופה.