טיסות לאיסלנד
טיסות זולות לאיסלנד
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על איסלנד

איסלנד מכונה גם "ארץ האש והקרח" ולא בכדי. היא מציעה למבקרים ליהנות מנופים בראשיתיים וכן מתופעות טבע ייחודיות. לצד הרי געש פעילים. היא גם משופעת בגייזרים, אגמים, מפלים וקרחונים שנעים ומשנים צורתם כל הזמן. אחת מהחוויות היותר מענגות לתייר המבקר באיסלנד זה הטבילה בלגונות של מי גייזר חמימים כאשר מסביב נשקפים הרים מושלגים ופרצי גייזר עוצרי נשימה. חובבי הסקי ימצאו פה אין ספור מסלולי גלישה מאתגרים במיוחד.

טיסות לאיסלנד

איסלנד שוכנת על אי שנמצע על אם הדרך באוקיינוס האטלנטי בין אירופה לאמריקה. טיסה לאיסלנד מתל אביב מחייבת עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה. זמן טיסה לאיסלנד מתל אביב עומד על קרוב ל-7 שעות כולל עצירת ביניים בדרך. בין החברות שמציעות טיסה לאיסלנד הן: Iceland air, Air France ,Lot ,Scandina.
על מנת לחבור לאחת מאותן טיסות לאיסלנד יש צורך לטוס מתל אביב לאחד מהיעדים שמהם אותן חברות פועלות. טיסות לאיסלנד ישירות מלונדון לדוגמה, אורכות כשעתיים בלבד. ברוב המקרים ניתן לרכוש דיל טיסות לאיסלנד שכולל הן את היציאה מהארץ והן את הטיסה הישירה לאיסלנד עצמה.
טיסות זולות לאיסלנד ניתן למצוא באמצעות שיטוט באינטרנט. לעיתים כדי למצוא טיסות זולות, יש צורך לרכוש כל "לג" של הטיסה בנפרד. סוכני נסיעות מיומנים יכולים להשיג טיסות זולות לאיסלנד שישתלמו לנו הצרכנים. ניתן גם לרכוש כרטיס טיסה לאיסלנד ולהמשיך משם לארה"ב. לחלופין אפשר לשלב כרטיס טיסה לאיסלנד עם טיול רחב יותר בעוד יעדים באירופה. חשוב רק לוודא בעת רכישת כרטיס טיסה לאיסלנד היכן מתבצעת נחיתת הביניים ומהו משך זמן ההמתנה לטיסת ההמשך.

שדות תעופה ודרכי הגעה

באיסלנד קיימים שדות תעופה בינ"ל. הראשי ממוקם בעיירה קפלוויק, 50 ק"מ צפונית לבירה רייקאוויק. המשני ממוקם בצמוד לרייקאוויק הבירה. ישנן שתי חברות שמציעות שירותי הסעה אל ומהשדות אל העיר. זמני השירות מותאמים למועדי הנחיתות. החברות הן Air Eexpress  ו-Fly Service. בנוסף, ניתן לבחור בשירותי מוניות והשכרת רכבים.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים באיסלנד

טיסות לרייקיאוויק
כשהלחץ בעבודה עולה, השגרה מעיקה, והעייפות לא מרפה - כנראה שהדרך הטובה ביותר להשיב לעצמכם קצת כוחות היא פשוט לצאת לחופשה ברייקיאוויק. בניגוד למה שרובנו חושבים - שום אסון נורא ואיום לא יקרה בעבודה אם ניעדר ממנה למשך כמה ימים. גם הילדים יישארו כפי הנראה בחיים, ואפילו ימצא לבטח מי שישקה את העציצים...