טיסות לדיסלדורף
טיסות זולות לדיסלדורף
שעון דיסלדורף
09:12
GMT+1
זמן טיסה ממוצע
4 שעות ו30דקות
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

טיסות לדיסלדורף - הטיסות הכי זולות שנמצאו

יעד (שדה תעופה) תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר
טיסות לדיסלדורף (DUS)
יום א 05/03/2017 יום א 12/03/2017 החל מ- $317
טיסות לדיסלדורף (DUS)
יום ש 04/03/2017 יום ה 09/03/2017 החל מ- $367

מידע כללי על דיסלדורף

דיסלדורף

דיסלדורף היא חלק מאזור ריין-רוהר ועיר הבירה של מדינת נורדריין וסטפאליה שבגרמניה. העיר מציעה מגוון מקומת מודרניים לבילוי ונחשבת לעיר הרביעית בגודלה במדינה זו וכן העיר התשיעית בגודלה בגרמניה.

אין טיסות לדיסלדורף מישראל בטיסה ישירה, אך יש מספר חברות המציעות טיסות זולות לדיסלדורף ורכישת כרטיסי טיסה לעיר עם עצירות ביניים, כגון- Air Berlin ,Turkish Airlines Austrian ,Lufthansa ,Swiss. זמן טיסה לדיסלדורף הוא בממוצע כ-4.30 שעות וכאשר תגיעו לעיר תנחתו בשדה התעופה השוכן בצפון העיר, סמוך לגבול עם דיסבורג.
 

שדה תעופה ודרכי הגעה

השדה נמצא במרחק של כ- 8 ק''מ צפונית לעיר. בנמל התעופה קיים מונורייל (רכבת עירונית הנעה על גבי קורה ומסיעה את המבקרים בשדה התעופה של העיר אל הטרמינל (משם יכולים לעלות התיירים על אמצעי התחבורה השונים הממתינים להם מחוץ לשדה התעופה ולהגיע ליעדם. 

אפשרויות ההגעה משדה התעופה לעיר כוללות: רכבת - בשדה התעופה שתי תחנות רכבת, האחת היא תחנת רכבת בין- עירונית והשנייה היא תחנת רכבת מקומית, שמשמשת את ה-S-Bahn בעיר. אוטובוס - תחנת האוטובוס נמצאת מול אולם הנכנסים, האוטובוסים מגיעים למספר מקומות מרכזיים בעיר. מוניות - מוניות רבות ממתינות לנוסעים מול אולם הנכנסים. נסיעה למרכז העיר עולה כ-20 יורו. רכבת SkyTrain - רכבת מהירה מאוד, שמקשרת בין תחנת הרכבת הבין עירונית, חניוני הרכב ובתי הנתיבות. רכב -  משדה התעופה ניתן לנסוע דרך מספר כבישים מהירים, לכיוון העיר דיסלדורף.