טיסות לגרמניה
טיסות זולות לגרמניה
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על גרמניה

המחשבה על טיסה לגרמניה מעוררת אצל ישראלים רבים התלבטות קשה. גרמניה מחוברת לפיסת ההיסטוריה הקשה ביותר של העם היהודי ו"מזכרות" מתקופת השואה מפוזרות בארץ הגדולה הזו והופכות את המסע בה למטלטל עבור ישראלים רבים. אך גרמניה של השנים האחרונות היא גרמניה מתפתחת ומרתקת, שעברה את הקשיים הקשים ביותר, התאחדה וחזרה להיות אחת האימפריות התרבותיות המובילות באירופה.

לאחר נפילת החומה בברלין החלה העיר בתהליך שיפור ושימור נרחב וכיום בירת גרמניה מהווה את אחד מיעדי התיירות המבוקשים ביותר באירופה. ברלין, אולי היעד העיקרי של מטיילים המזמינים כרטיסי טיסה לגרמניה היא עיר שוקקת חיים, מלאה במוזיאונים, אטרקציות, מסעדות טובות, בתי קפה וגלריות, כמו גם נחשבת למרכז לאמנות ועיצוב, אופנה ולייפסטייל. לצד הרייכסטאג ושער הנצחון המפורסמים, ברלין מציעה הכרות עם הדור החדש של העם הגרמני – צבעוני, אוהב בילויים ומעריך תרבות.

לצד ברלין, יעד נוסף היא העיר פרנקפורט שנחשבת לאחת הערים האירופאיות היפות ביותר. טיול לפרנקפורט כולל את מוזיאון הקולנוע הגרמני, המוזיאון לאמנות מודרנית, גן החיות המפורסם של פרנקפורט והקתדרלה. מינכן, עיר גדולה נוספת בה נוחתות טיסות לגרמניה, מציעה לתייר הישראלי ביקור בבניין העירייה המחודש, אולפני הסרטים וארמון נימפנבורג, כמו גם במוזיאון המדע והטכנולוגיה שממוקם בעיר ונחשב למוזיאון הגדול ביותר בעולם בתחומו.

מי שבחר לקחת טיסה לגרמניה יגלה גרמניה חדשה, שהתאוששה מפגעי העבר והיום ממקמת את עצמה כארץ תרבותית לכל דבר וכמובילת דרך בכל הקשור לאופנה, עיצוב, אמנות, מוזיקה, מחול וקולנוע, כמו גם בתיירות מתקדמת – על מלונות היוקרה שממוקמים בכל עיר, התחבורה הציבורית היעילה, המסעדות האותנטיות ושפע האטרקציות.   טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה ממריאות מדי יום מנמל התעופה בן גוריון, כשבין היעדים הפופולריים בגרמניה נמצאות הערים ברלין, פרנקפורט ומינכן. חברות התעופה המציעות טיסות לגרמניה הן אל-על, ישראייר, ארקיע ו-Air Berlin. בנוסף, ניתן להזמין טיסות זולות לגרמניה או טיסות עם עצירות ביניים בערים אחרות באירופה, של חברות התעופה Lufthansa, Austrian Airlines, Turkish Airlines ו-Swiss Air. משך טיסה לגרמניה מישראל הוא כארבע וחצי שעות בממוצע.

שדה התעופה

טיסות לגרמניה נוחתות בחמישה שדות תעופה עיקריים במדינה: < שני שדות התעופה של ברלין – שונפלד וטגל – שנחשבים לשדות תעופה מובילים באירופה ושרוב הטיסות לגרמניה נוחתות בהם, שדה התעופה של מינכן – יוזף שטראוס, שנחשב לאחד משדות התעופה המסודרים והיעילים ביותר בעולם כולו, שדה התעופה בפרנקפורט – שהוא גם שדה התעופה הגדול ביותר בגרמניה והשדה הרשמי של חברת התעופה לופטהאנזה ושדה התעופה של קלן אליו מגיעות טיסות לגרמניה עם עצירות ביניים וכן טיסות זולות לגרמניה וצ'רטרים מכל רחבי העולם.

כל שדות התעופה של הערים הגדולות מחברים את התיירים הרוכשים כרטיסי טיסה לגרמניה ויעדיה השונים אל מרכזי הערים וכן אל בירות אירופה הנוספות. גרמניה משמשת גם כמקום פופולרי לנחיתות ביניים של חברות תעופה רבות הממשיכות ליעדים מרוחקים יותר.

מתי כדאי לנסוע לגרמניה?

טיסות לגרמניה על כל יעדיה עוזבות את נמל התעופה בן גוריון במהלך כל ימות השנה. החורף הגרמני הוא חורף קשה במיוחד ולכן עונת התיירות הרשמית והזמן הטוב ביותר להזמין כרטיסי טיסות לגרמניה הוא במהלך חודשי הקיץ.

חשוב לציין שניתן להשיג טיסות זולות לגרמניה של חברות תעופה רבות במהלך כל ימות השנה, ביניהן טיסות צ'רטר וכן טיסות לגרמניה עם חניות ביניים בערים נוספות באירופה ועל קו הים התיכון. גם עונות הסתיו והאביב סבילות לתייר שמעוניין לראות את נופיה של גרמניה, אך עדיין משופעות גשמים וקור.

ההגעה לגרמניה

הגעה לכל אחת מערי גרמניה קלה במיוחד. טיסות לגרמניה נוחתות בשדות התעופה הגדולים הסמוכים לערים הגדולות ולרוב ניתן להגיע למרכזי הערים בקלות רבה באמצעות תחבורה ציבורית. מכל שדות התעופה בברלין, מינכן, פרנקפורט וקלן ניתן להגיע למרכז העיר באמצעות קווי רכבת ולהתחבר לרשתות הרכבת התחתית. גם חברות אוטובוסים מפעילות שירותי שאטלים או קווי אוטובוס רגילים לכל מרכזי הערים.

גרמניה מרושתת בקווי רכבת רבים וניתן לעבור בין עריה השונות בקלות רבה. קווי הרכבת מקשרים בין הערים הגדולות בגרמניה – מינכן, ברלין, פרנקפורט, קלן ואחרות ועוצרים גם בכפרים קטנים ובאיזורים פחות מתויירים של גרמניה. בנוסף, ניתן להגיע מתחנות הרכבת המרכזיות של ערי גרמניה גם לערים מחוץ לאירופה.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים בגרמניה

טיסות לברלין
טיסות זולות לברלין הפכו בשנים האחרונות למצרך מבוקש בקרב חובבי תרבות, אופנה ואמנות שגילו את הקסם המיוחד של העיר. חברות התעופה המציעות טיסות לברלין מישראל הן אל-על, ארקיע, ישראייר ו-Air Berlin. בנוסף, ניתן להזמין טיסות לברלין עם עצירת ביניים בערי הים התיכון ובין חברות התעופה המציעות טיסות אלו: לופטאנזה, סוויס אייר, Turkish Airlines ו-Austrian Airlines. כל החברות מציעות בעונות מסוימות טיסות זולות לברלין במחירים נוחים, ישירות מישראל או עם עצירת ביניים באירופה. משך טיסה לברלין מישראל הינו כארבע וחצי שעות.

שדה התעופה

המזמינים טיסות לברלין ינחתו באחד משני שדות התעופה הגדולים של העיר. נמל התעופה טגל (Tegel) נחשב לאחד מנמלי התעופה העמוסים באירופה ומי שנוחת בו ימצא את עצמו לעיתים בתחושת בלגאן שאינה אופיינית כל כך לאופי הגרמני. בשנים האחרונות עמלים הגרמנים על הפיכתו של נמל התעופה השני, שונפלד (Schonefeld) לנמל התעופה המרכזי של העיר בתקווה שזה יקל על מי שבחר לרכוש כרטיס טיסה לברלין ולנחות בה בשעות העומס.

שני שדות התעופה קרובים יחסית לעיר. נמל התעופה טגל נמצא במרחק של כ-8 קילומטרים מהעיר, מרחק המהווה יתרון גדול למי שנוחת לאחר טיסה לברלין ומבקש להגיע למרכז העיר במהירות. מי שבחר להזמין טיסות זולות לברלין או טיסות שכר ינחת כנראה בנמל התעופה שונפלד, שנמצא במרחק גדול יותר מהעיר אך מחובר אליה בצורה יעילה באמצעות רשת רכבות ואוטובוסים רבים. במהלך שנת 2013 צפוי נמל התעופה שונפלד להפוך לנמל התעופה הבינלאומי ברלין ברנדנבורג שיקבל את התואר נמל התעופה הרשמי של העיר.

מתי כדאי לנסוע לברלין?

טיסות לברלין נוחתות לאורך כל ימות השנה. עם זאת, מזג האוויר החורפי המאפיין את העיר וכולל גשמים עזים ושלגים הופך את הקיץ לעונה המומלצת להזמנת טיסה לברלין. חשוב לציין כי חובבי החורף יוכלו להגיע לברלין בלי כל בעיה ואף להזמין כרטיסי טיסה לברלין במחירים נוחים המתאימים לעונת החורף. טיסות זולות לברלין ניתן להזמין גם במהלך עונות המעבר.

ההגעה לברלין

אמצעי התחבורה העיקרי משדות התעופה של ברלין, טגל ושונפלד הם קווי האוטובוס. קווי אוטובוס סדירים יוצאים מנמל התעופה טגל אל העיר מדי כמה דקות ועוצרים במרכז ברלין ובאיזורים בהם יש ריכוז של בתי מלון. משונפלד קל להגיע למרכז ברלין באמצעות רכבת תחתית - ה-U Bahn המהירה מאד. לצד הרכבת התחתית ברלין משופעת בקווי אוטובוס, בחשמליות וברכבות קלות ולכן ניתן בקלות להגיע ממקום למקום.

 הידעת?

בברלין מתגוררים כארבעה מיליון תושבים והיא העיר הגדולה בגרמניה והשנייה בגודלה במדינות האיחוד האירופאי.
 
טיסה מתל אביב לברלין נמשכת כשלוש שעות וארבעים דקות.
 
מנמל התעופה לברלין יש טיסות ישירות וטיסות עם קונקשן. בעונות התיירות יש טיסות צ'ארטר.
 
מנמל התעופה טגל ומנמל התעופה שונפלד אפשר להגיע אל העיר בקווי אוטובוס סדירים היוצאים כל כמה דקות ומגיעים אל מרכז ברלין. מנמל התעופה שונפלד אפשר להגיע גם ברכבת תחתית.
 
מאוקטובר עד אפריל קר מאוד בברלין והעיר ריקה מתיירים. עונת השיא היא מיוני עד יולי, אבל אז העיר מלאה וצפופה. החודשים המומלצים לטיול בברלין הם בחודש מאי או בספטמבר, מזג האוויר נוח והעיר לא צפופה.
 
 ברלין מציעה מבחר של אתרים לתיירים. בין  אתרי החובה, אנדרטת השואה, מוזיאון פרגמון וחומת ברלין.
 
המחיר הממוצע של כוס בירה בברלין הוא 3.78 שקלים לעומת 8.9 שקלים בישראל.
 
מסעדת Voxנחשבת למסעדה יוקרתית המעניקה חוויה גסטרונומית מיוחדת לחובבי האוכל האסייתי והצרפתי. כתובת המסעדה:Marlene Dietrich Platz 2
 
מועדון הברגהיין  בברלין הוכרז על ידי העיתון ניו טיימס כאחד המועדונים הטובים ביותר בעולם. אם תרצו לבלות בו תיאלצו להתאזר בסבלנות ולעמוד זמן רב בתור הארוך המשתרך בפתח המועדון.
 
מחיר ממוצע של לילה במלון בברלין עולה 555 שקלים לעומת המחיר של לילה במלון בישראל שעולה בממוצע 885 שקלים.     
טיסות למינכן
טיסות למינכן ממריאות באופן סדיר משדה התעופה בן גוריון לאורך כל ימות השנה ונוחתות בשדה התעופה פרנץ יוזף סטראוס הסמוך לעיר. חברות התעופה אל-על, ארקיע, סאן דור, ישראייר, גרמניה אייר, אייר ברלין ואחרות מציעות כרטיסי טיסה למינכן למי שמחפש לטייל בעיר ובסביבותיה, או לחילופין להשתמש בשדה התעופה שלה כנקודת פתיחה לטיול בערי שוויץ או צ'כיה הסמוכות. משך טיסה למינכן כ-4 וחצי שעות.

שדה התעופה

לשדה התעופה פרנץ יוזף סטראוס מגיעות טיסות למינכן עצמה או טיסות עם נחיתות ביניים, הממשיכות לארצות הברית ולמדינות מרוחקות נוספות. שדה התעופה נמצא כ-28 קילומטרים ממזרח לעיר מינכן  והוא משרת מיליוני נוסעים במהלך כל חודש. מי שהזמין טיסות למינכן יגלה שדה תעופה מודרני, שוקק חיים ומאורגן היטב.

בשנת 2008 דורג שדה התעופה של מינכן במקום השלישי בדירוג שדות התעופה הטובים ביותר בעולם והוא מצדיק בהחלט את התואר הזה. כל חברות התעופה המציעות כרטיסי טיסה למינכן נוחתות באחד משני הטרמינלים שנמצאים בשדה התעופה והתחבורה הציבורית אל תוך מינכן ולערים נוספות בגרמניה יעילה במיוחד. בשדה התעופה שירותי תיירות, השכרת מכוניות, מסעדות ובתי קפה, חנויות דיוטי פרי ועוד. אם זאת חשוב לציין כי טיסות למינכן מישראל ובחזרה נוחתות בטרמינל מרוחק מעט ולכן נוסעים לישראל לא יוכלו לבקר בחנויות הדיוטי פרי של נמל תעופה זה.

מתי כדאי לנסוע למינכן?

טיסות למינכן יוצאות מישראל במהלך כל השנה אך המועד הטוב ביותר לבקר במינכן הוא במהלך תקופת האביב והקיץ. החורף האירופאי הקשה שתוקף את העיר בחודשים נובמבר עד מרץ הופך את העיר לקפואה למדי. אם זאת, חשוב לציין שחובבי הסקי יוכלו להתחיל את מסעם ולהזמין טיסות למינכן גם בחורף שיקשרו אותם לאתרי הסקי בגרמניה, אוסטריה, צ'כיה ושוויץ. באביב ובקיץ ניתן למצוא טיסות זולות למינכן של חברות תעופה ישראליות וזרות.

ההגעה למינכן

רכבת למינכן יוצאת מנמל התעופה פרנץ יוזף שטראוס אל העיר בתדירות של עשר דקות ועוברת בשני הטרמינלים של שדה התעופה וממשיכה משם למרכז העיר. מי שמזמין טיסה למינכן ומגיע בשעות שאין רכבת יוכל להשכיר רכב פרטי באחד ממשרדי השכרת הרכב שנמצאים בנמל התעופה ולהחזירם בתום הטיול – נסיעה ברכב פרטי או במונית לתוך מינכן אורכת כ-40 דקות.

תחנת אוטובוס גדולה מחכה ליוצאי טיסות למינכן הממשיכים לבירות אירופה האחרות או עוצרים במרכז העיר. מתחנה זו הנמצאת מחוץ לטרמינלים, יוצאים קווי אוטובוס גם לערים אחרות בסביבה. בתי מלון רבים בעיר מציעים גם שירותי שאטל שאוספים ללא תשלום תיירים המשתכנים בבתי המלון השונים ומסיעים אותם עד לפתח בית המלון.
טיסות להמבורג
ישנן מספר חברות תעופה שמציעות טיסות להמבורג מתל אביב, החברות הן: ישראייר, ארקיע, אלעל, Air Berlin. חשוב לציין שכל טיסה להמבורג מתל אביב כוללת עצירת ביניים בדרך. ברוב המקרים טיסה להמבורג מהווה חלק מטיול שכולל עוד נקודות בגרמניה. בגלל מרכזיותה הרי שניתן למצוא טיסות להמבורג מכמעט כל עיר מרכזית באירופה.

מתוך גרמניה כמובן שלא חסרות אופציות עבור טיסות להמבורג. בדומה לשאר הערים בגרמניה, גם עבור רכישת כרטיסי טיסה להמבורג ניתן למצוא הרבה הצעות באינטרנט.  רוב האתרים הגרמנים כפופים לסטנדרטים הקפדניים שמאפיינים את התרבות הגרמנית ולכן נחשבים אמינים יחסית גם בקשר לרכישת כרטיס טיסה להמבורג. חברות הצ'ארטר השונות מציעות אף הן מגוון רחב למדי של טיסות זולות להמבורג. העונה המומלצת לביקור היא הקיץ. הרבה חברות שמציעות טיסות זולות להמבורג מציעות לשלב אותן עם יעדים נוספים, בגרמניה או באירופה. בארץ יש מספר סוכנויות שמתמחות בגרמניה והן הכתובת להשגת טיסות  להמבורג.


שדות תעופה ודרכי הגעה לעיר

נמל התעופה הבינ"ל בהמבורג קיים כבר למעלה מ-100 שנה ונחשב לאחד העמוסים בגמניה, אך יחד עם זאת מציע שירות יעיל ברמה הגובה ביותר. חברת HVV  מפעילה שירות שמחבר את הנמל לעיר באמצעות רכבת פרברים. כמו כן פועלים במקום קווי אוטובוס אל העיר ואל הערים הסמוכות. כמו כן יש במקום שירות מוניות והשכרת רכבים.
טיסות לקלן
קלן שבגרמניה הממוקמת על מפלי הריין, נחשבת לאחת מהערים הגדולות בגרמניה. פסטיבל האביב המתקיים בכל שנה בעיר, נחשב לאחד האירועים הגדולים באירופה. העיר מגוונות מאד מבחינה תרבותית (40% מכלל התושבים הם טורקים), הדת הרשמית היא קתולית.  
 
למתכננים טיסה לקלן כדאי לדעת שהעיר משלבת מבנים מתקופת ימי הביניים, פארקים ויערות. מבחינה אקדמאית, בעיר פועלת אוניברסיטה ומכללה. באוניברסיטת קלן לומדים כ- 44 אלף סטודנטים בשנה ובמכללת קלן לומדים כ- 16 אלף סטודנטים בשנה. כמו כן, בעיר ממוקם היכל האירועים הגדול קלן ארנה המשמש כמקום כנסים לחברות גדולות כגון: חברת התעופה לופטהנזה.
האתרים המומלצים בעיר הם הכנסייה הגותית, בית העירייה והקתדרלה. אטרקציות נוספות בעיר הן מסלול הקרטינג של מייקל שומאכר (נהג המירוצים האגדי), מוזיאון השוקולד, גשר המנעולים, בית הכנסת בקלן, גן חיות, בריכת המעיינות הטרמיים ועוד. בעיר העתיקה של קלן אפשר למצוא מדרחוב, המציע מגוון מסעדות, בתי קפה, גלידריות, בתי כלבו, חנויות ועוד. מומלץ לבקר בשווקים המקומיים.
  למזמינים כרטיסי טיסה לקלן, כדאי לדעת שהעיר מציעה מגוון רחב של בילויים בערב. החל מתיאטרון, מועדוני ריקודים, ג'ז, היפ הופ ועד להופעות רוק, מחזות זמר ועוד. מידי שנה מתקיימים בעיר פסטיבלים ואירועים שונים כמו קרנבל קלן, כנס הטלוויזיה והסרטים. בכל קיץ, מתקיים מצעד הגאווה בעיר למשך יומיים.
בנושא לינה ואירוח, ניתן למצוא מלונות בדרגות תיירות מגוונות, מלונות דירות, אכסניות המתאימות לתיירים בכל קבוצת גיל. בעיר קיימת קהילה יהודית המונה כ- 4000 אנשים. 
לסיכום מומלץ לחפש טיסות זולות לקלן, כדאי לבקר בעיר מרכזית זאת, לפחות פעם אחת. העיר מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, מבנים ארכיטקטוניים, מוזיאונים ופסטיבלים המתקיימים מידי שנה. 

יעדים נוספים בגרמניה

לרשימת היעדים המלאה»