טיסות זולות למרסיי
שעון מרסיי
02:18
GMT+1
זמן טיסה ממוצע
3 שעות ו35דקות
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מזג האויר במרסיי

רביעי חמישי שישי
גשם מעורב בשלג סיכוי לגשם מעונן חלקית
גשם מעורב בשלג סיכוי לגשם מעונן חלקית
3°C 7°C 7°C 10°C 8°C 12°C

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

מידע כללי על מרסיי

מרסיי
ישנן מספר חברות תעופה שמציעות טיסות למרסיי. חשוב רק לציין כי טיסות למרסיי מתל אביב אינן ישירות. החברות שדרכן ניתן להשיג כרטיסי טיסה למרסיי הן: אלעל, Air France ,Corsair KLM ,Lufthansa ,Tarom.
 
משך טיסה למרסיי עומד על 3 וחצי שעות ולכך יש להוסיף לפחות שעה של המתנה בעת חניית הביניים. מי שכבר נמצא באירופה לא יתקשה להשיג כרטיס טיסה למרסיי ללא כל צורך בעצירות. לאורך כל השנה ניתן למצוא דילים אטרקטיביים שמציעים טיסות זולות למרסיי. גם מי שנמצא על הקו מישראל לאמריקה יכול לשלב טיסה למרסיי על הדרך.
 
יש גם לא מעט אנשים שלוקחים טיסה למרסיי ומשם יוצאים לשיט תענוגות על גבי יאכטה או ספינת שעשועים. התנועה הערה של יהודי צרפת אל ומהארץ מסייעת בהגדלת ההיצע עבור טיסות למרסיי. הקהילה היהודית הגדולה במרסיי תורמת באופן נקודתי לכך שיש הרבה דילים שמציעים טיסות זולות למרסיי בעיקר בחודשי הקיץ. כאשר רוכשים כרטיסי טיסה למרסיי מומלץ להשאיר את יעד החזרה פתוח. על מנת למקסם את האופציה של טיסות זולות למרסיי, מומלץ לבדוק מספר צירופים לטיסות קונקשן. טיסה למרסיי יכלה להיות צעד ראשון לטיול בכל צרפת או לפחות בדרומה.

שדות תעופה ודרכי הגעה לעיר

נמל התעופה "מרסיי-פרובנס", שפועל תחת המותג mp מהווה את שער הכניסה הראשי לתיירות הנכנסת לאזור הריביירה הצרפתית המפורסמת. הוא מציע שירות הן לחברות התעופה הסדירות והן לאלו של נישת ה-low Cost. שדה התעופה נגיש למדי וניתן להגיע אליו וממנו באמצעות רכבת, אוטובוסים, שאטלים, מוניות וכמובן ע"י השכרת רכבים.