טיסות לקובה
טיסות זולות לקובה
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על קובה

קובה הוא אי מאוד פסטורלי וציורי, אך עם זאת הוא למעשה נחשב מאוד בעייתי מבחינת השלטון באי. בקובה שולטת מפלגה אחת, היא המפלגה הקומוניסטית בשילטונו של פידל קסטרו הידוע. קובה ידעה בעבר רגעי מתח ומשבר עם מדינות המערב ובראשון ארה"ב, כאשר רגע השיא היה במשבר "מפרץ החזירים" בו הציבו המדינות השכנות טילים המכוונים האחת לשניה. עם זאת, מדובר עדיין ביעד מבוקש מאוד לביקור, שכן השלטון מודע לחשיבות התיירות באי ולכן כמעט ולא
מתערב בנושא והתיירים לא צריכים לחשוש להזמין טיסה לאי.
מבחינת תרבות ומוזיקה, ידועה קובה בחיים התוססים בה, בראשם עומדים הסיגרים הקובנים המפורסמים והמבוקשים והמוזיקה הקובנית המפורסמת והנרקדת בכל העולם. הציבור המקומי באי מאוד חייכן, מזמין וחברותי ומאוד נחמד להתסובב בעיר התוססת במהלך כל ימות השנה.

טיסות לקובה

קובה הוא אי קטן אשר שוכן בצפון האיים הקריביים ומהווה את אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בעולם. טיסה לקובה ניתן להזמין לכל אורך השנה, כאשר עקב הפופולריות הרבה של האי, מומלץ מאוד לעשות זאת זמן משמעותי מראש ולהתכונן לנסיעה. כרטיסי טיסה לקובה ניתן להזמין דרך חברות רבות, כאשר כרגע אין טיסות ישירות מישראל ועד לקובה.
אפשרויות טיסה פופולריות להגעה לרפובליקת קובה מישראל הן טיסה עם אל על עד מדריד או פריז, ומשם המשך עם קובאנה, איבריה, או עם החברות Air France או Air Europa. קשה למצוא טיסות זולות לקובה מכיוון שמזג האוויר שם נוח ומתאים לחופשה בכל ימות השנה.
טיסות לקובה פופולאריות בעיקר עבור זוגות צעירים מכל העולם, אשר פוקדים את קובה לקראת ירח הדבש באי, אשר נחשב לאחד מהמקומות הרומנטיים והמרגיעים ביותר בעולם. יעד זה משמש כבר שנים כאחד היעדים המועדפים עבור זוגות, יחד עם יתר רצועת האיים הקריביים באזור.
מזג האוויר באי הקריבי יפה בכל עונות השנה, כאשר הוא משלב מזג אוויר חמים יחד עם משקעים רבים, מזג אוויר אופייני לאזור זה של כדור הארץ.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים בקובה

טיסות להאוונה
כשהלחץ בעבודה עולה, השגרה מעיקה, והעייפות לא מרפה - כנראה שהדרך הטובה ביותר להשיב לעצמכם קצת כוחות היא פשוט לצאת לחופשה בהאוונה. בניגוד למה שרובנו חושבים - שום אסון נורא ואיום לא יקרה בעבודה אם ניעדר ממנה למשך כמה ימים. גם הילדים יישארו כפי הנראה בחיים, ואפילו ימצא לבטח מי שישקה את העציצים...