טיסות לקנדה
טיסות זולות לקנדה
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על קנדה

קנדה היא המדינה השנייה בגודלה בעולם והיא מאפשרת לתייר המזמין כרטיסי טיסה לקנדה להנות מנוף מגוון. הרים מחודדי צוקים, קרחונים ענקיים, יערות רחבי יריעה, כפרים וערים גדולות ומודרניות. שישה אזורי זמן יש לקנדה ולכן תייר המגיע לבקר בה צריך להתכונן לג'ט לג מתמשך. הטבע הקנדי מהווה אחת מנקודות המשיכה של קנדה וטיול בין הפארקים הגדולים ושמורות הטבע יפגיש תיירים עם חיות כמו דובי גריזלי, איילים וכמובן לווייתנים ודובי קוטב בקצוות הארקטיים של קנדה. על אף שהיא מחוברת תרבותית וגיאוגרפית לארצות הברית הגדולה, ומהווה בעיני רבים את האחות הקטנה של ארץ ההזדמנויות, האופי הקנדי הוא שונה ורגוע יותר מהאופי האמריקאי והקנדים הם מסבירי פנים, ידידותיים אך גם צנועים ושקטים יותר.
ביקור בקנדה יכלול ביקור במפלי הניאגרה, ביקור בעיר טורונטו על שפע האטרקציות שהיא מציעה, ביקור במחוז קוויבק בעל האווירה הצרפתית, חלק בלתי נפרד מהתרבות הקנדית, ביקור במונטריאול בירתה המודרנית והאטרקטיבית מבחינת מקומות שופינג מפתים, מסעדות, בתי קפה ומקומות בילוי וביקור באזורים הכפריים של קנדה, שמורות הטבע והקרחונים בצפונה.טיסות לקנדה

טיסות לקנדה

טיסות לקנדה ממריאות לאורך כל ימות השנה בפורמטים משתנים. חברות התעופה הממריאות מישראל מציעות טיסות לטורונטו ללא עצירות ביניים וטיסות המשך למונטריאול. בנוסף, ניתן להזמין כרטיסי טיסה לקנדה הכוללים עצירות ביניים באירופה או טיסות לקנדה דרך ארצות הברית. משך טיסה לקנדה תלוי כמובן בסוג הטיסה הנבחר, אך ממוצע זמני טיסה לקנדה מישראל הוא כ-13 שעות בממוצע. זמני עצירות ביניים במהלך טיסה לקנדה תלויות בחברת התעופה אך יכולים לנוע בין שעות אחדות לכ-10 שעות בממוצע.

שדה התעופה

שדה התעופה המרכזי של קנדה הוא נמל התעופה הבינלאומי טורונטו פירסון, אליו מגיעות טיסות לקנדה מישראל והוא מקשר נוסעים גם ליעדים נוספים בקנדה. שדה התעופה נבחר מזה כמה שנים כאחד משדות התעופה הטובים ביותר בעולם. מדי שנה עוברים בשדה התעופה של טורונטו 30 מיליון נוסעים בסך הכל והוא מקום נחיתה עדיף על רוב חברות התעופה הלאומיות להן קשרי תעופה עם קנדה.
נמל התעופה המרכזי של קנדה והגדול ביותר במחוז אונטריו, מצויד בכל שירותי התיירות המוכרים, מחברות להשכרת רכב דרך מודיעין תיירותי ועד לסיוע במציאת חדרים בבתי מלון בטורונטו ובסביבותיה. בנוסף, יש בו דיוטי פרי גדול, מסעדות ובתי קפה ואמצעי תחבורה שמקשרים בינו לבין מרכז העיר.
מי שמגיע על גבי טיסה לקנדה מישראל ורוצה להמשיך למונטריאול ינחת בנמל התעופה הבינלאומי מונטריאול מירבל, ששוכן כ-40 קילומטרים צפונית מערבית למרכז העיר מונטריאול. נמל התעופה הוא נמל ענק, שאליו מגיעות טיסות לקנדה מכל רחבי העולם כמו גם טיסות פנים שמקשרות בינו ובין נמל התעופה בטורונטו ונמל התעופה של ונקובר.
נמל תעופה נוסף אליו מגיעות טיסות לקנדה הוא נמל התעופה הבינלאומי ונקובר. גם נמל זה זכה לשבחים כשדורג במקום ה-11 ברשימת שדות התעופה הטובים ביותר בעולם. נמל זה הוא השני בגודלו בקנדה ועוברים בו בשנה כ-16 מיליון נוסעים בממוצע.

מתי כדאי לנסוע לקנדה?

טיסות לקנדה יוצאות מישראל בתדירות משתנה לאורך כל ימות השנה, כשהחורף הוא העונה בה התדירות פוחתת משמעותית, בגלל מזג האוויר הקשה שקנדה מאופיינת בו. שלגים ובעיקר סופות שלגים מתרחשות בין החודשים דצמבר-מרץ ועלולות לגרום לתייר המגיע לטייל בין המחוזות השונים של קנדה לחוש שלא בנוח. חודשי האביב והקיץ הם החודשים הטובים ביותר לטיול ארוך בקנדה. החל מחודש מאי הקרח מתחיל להפשיר, השמש חוזרת לפקוד את הערים הגדולות וניתן לטייל ברגל בקלות, ללא כל חשש. טיסות זולות לקנדה ניתן למצוא במסגרות שונות, בעיקר דרך חברות זרות, בתקופות השיא.

הגעה לקנדה

הגעה על גבי טיסות לקנדה מתבצעת באופן ישיר מישראל לקנדה, כשטיסות אלו נוחתות בעיקר בטורונטו או לחילופין דרך שדות התעופה בניו אינגלנד ובצפון ארצות הברית. טיסות קונקשן מיעדים כמו ניו יורק וסיאטל מאפשרים הגעה נוחה לשדות התעופה השונים בקנדה. בין טורונטו, ונקובר, מונטריאול מקשרים קווי תעופה פנימיים של אייר קנדה וחברות תעופה נוספות. בנוסף, ניתן לנסוע ממקום למקום באמצעות תחבורה ציבורית שכוללת אוטובוסים ורכבות. לבסוף, כל חברות השכרת הרכב המוכרות מפעילות סניפים בערים הגדולות של קנדה וניתן למצוא אותן גם בשדות התעופה.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים בקנדה

טיסות למונטריאול
אם אתם מתכננים טיסה למונטריאול מומלץ לבקר בפארקים, במוזיאונים (מוזיאון הטבע ומוזיאון ההיסטוריה) במרכז האולימפי, לסייר ברחובות וליהנות ממרכזי הקניות, המסעדות ומקומות הבילוי למיניהם.
טיסות לטורונטו
טיסות לטורונטו יוצאות מנמל התעופה בן גוריון בכל ימות השנה ונוחתות בנמל התעופה הבינלאומי פירסון. חברות תעופה המפעילות קווי טיסות לטורונטו מישראל הן אל-על ו-Air Canada. בנוסף, ניתן למצוא טיסות לטורונטו גם של חברות אירופאיות רבות, דרך מדינות אירופה וכמובן דרך ארצות הברית. משך טיסה לטורונטו מישראל הינו כ-12 שעות ו-55 דקות בממוצע.

נמל התעופה

נמל התעופה פירסון (Pearson) בטורונטו הוא שדה התעופה המרכזי של מחוז אונטריו ונחשב גם לשדה התעופה העמוס ביותר בקנדה. עם זאת, למרות שחולפים בו מעל ל-30 מיליון נוסעים בשנה, הוא נבחר לאחד משדות התעופה הטובים ביותר בעולם והוא מאכלס את כל הנוסעים המגיעים על גבי טיסות לטורונטו בכל התקופות בשנה בצורה יעילה ובטוחה. שני טרמינלים מאכלסים את באי הטיסות לטורונטו בנמל התעופה פירסון, והוא ממוקם במרחק של כ-25 קילומטרים ממרכז העיר טורונטו. בנמל התעופה תמצאו את כל השירותים הדרושים לתייר המזמין כרטיסי טיסה לטורונטו או ממנה – מחנויות דיוטי פרי רבות, דרך חברות להשכרת רכב, בנקים ושירותי כספים, מסעדות ובתי קפה ואפילו בארים לשעות הלילה המעייפות. מנמל התעופה של טורונטו ניתן להמשיך בטיסות פנים ליעדים נוספים ברחבי קנדה, ביניהם לנמל התעופה של מונטריאול ולנמל התעופה של ונקובר, שמהוות יעדים אטרקטיביים לתיירים מכל העולם. לתוך העיר טורונטו ניתן להגיע משדה התעופה בקלות באמצעות קווי אוטובוסים שנוסעים משדה התעופה לתחנות מרכזיות בעיר במהלך רוב שעות היום וכן באמצעות שירות הסעות שמציע נמל התעופה למי שנוחת על גבי טיסה לטורונטו, גם שירות זה מתבצע לאורך כל שעות היממה.

מתי כדאי לנסוע לטורונטו?

טיסות לטורונטו יוצאות מישראל במהלך כל ימות השנה אך חשוב לציין שתקופת החורף היא תקופה קשה יחסית בקנדה ולכן לא מומלץ לצאת לטיול באיזור טורונטו דווקא בתקופת החורף. אם זאת, ניתן למצוא טיסות זולות לטורונטו של חברות זרות במהלך כל ימות השנה. תקופת הקיץ, בין חודשי יוני לספטמבר, הם החודשים הטובים לביקור בטורונטו ובמהלכם מתקיימים בעיר פסטיבלים, מופעים ואירועים תרבותיים אחרים.

ההגעה לטורונטו

משדה התעופה פירסון יוצאים באופן קבוע האוטובוסים של חברת TTC  שמקשרים את השדה עם התחנות המרכזיות ברחבי העיר טורונטו. בנוסף ישנו שירות אוטובוסים בין שדה התעופה לתחנת קיפלינג של הרכבת התחתית, ממנה ניתן להמשיך לתחנות נוספות ברחבי העיר טורונטו. בנוסף, בשדה ישנם דלפקי שירות שמעניקים מידע על אפשרויות תחבורה שונות כמו השכרת רכב ומוניות.