טיסות לארגנטינה
טיסות זולות לארגנטינה
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על ארגנטינה

מאחר ומדובר על מדינה בדרום יבשת אמריקה (חצי כדור דרומי), עונות השנה הפוכות ביחס לחצי הכדור הצפוני. בין החודשים דצמבר- מרץ חלה עונת הקיץ הידועה בעומסי חום כבדים ובכמות תיירים גדולה מאד. עומס תיירותי זה, משפיע על יוקר המחיה ועל הלינה במדינה. ככלל, נחשבת ארגנטינה למדינה יקרה ביחס לפרו ובוליביה. יוקר המחיה לעומת ברזיל נמוך יותר. לכן מומלץ לחפש טיסות זולות לארגנטינה.

רוב הטיולים מתחילים בעיר הבירה בואנוס אייריס (אוויר טוב) העיר היא מערבית לחלוטין, המציעה מבנים ארכיטקטוניים, מסעדות יקרות, מרכזי קניות, לונה פארק, מלונות ברמה גבוהה. לחובבי הטבע וטיולי מחנאות, ארגנטינה היא יעד נפלא. נופים מרהיבים, אגמים, קרחונים, מסלולי טרייקים הם חלק בלתי נפרד מהצביון של המדינה.
 
העיר השנייה בארגנטינה, קורודובה, מציעה מגוון רחב של אתרי בילוי, ספורט אתגרי (מצנחי רחיפה, צניחה חופשית, טיולי שטח) טיולים מקומיים, כנסיות, סיורים בכפרים ובאזור אגמים. כמו כן, ממוקם בעיר ביתו של המהפכן צ'ה גווארה.

העיר השלישית והדרומית אושאויה, בעלת נופים מדהימים. בין האטרקציות המפורסמות בעיר, הפארק הלאומי של ארץ האש. אפשר לסייר באופן רגלי או לשכור אופניים. העיר עצמה מספקת נגישות לטיולים ימיים הכוללים צפייה בקרחונים, יערות, מוזיאונים לרבות המוזיאון הימי ומושבות פינגווינים.

לסיכום, למזמינים טיסה לארגנטינה, צפויה חוויה בלתי נשכחת של מדינה בעלת נופים, תרבות וכדורגל. חשוב לדעת, שאין צורך באשרת כניסה ואין צורך בחיסונים מאחר ומדובר על מדינה מערבית. להשלמת החוויה, כדאי לצפות באחד ממשחקי הכדורגל, כדי להבין את התרבות המקומית.

טיסות לארגנטינה

חברות התעופה המציעות כרטיסי טיסה לארגנטינה הן: Continental Airlines ,Air Canada ואל על. חשוב להדגיש כי מדובר על טיסות עם עצירת ביניים. אין טיסות לארגנטינה ישירות מישראל מאחר ומדובר על טיסה ארוכה של כ- 17 שעות.

שדות תעופה ודרכי הגעה

טיסות לארגנטינה נוחתות בשדה התעופה הראשי, מיניסטרו פיסטריני, הממוקם כ- 35 ק"מ מהעיר. בעיר, פועל שדה תעופה נוסף, משני בחשיבותו, אארופארקה חורחה ניוברי, המשמש בעיקר לטיסות פנים וטיסות למדינות הסמוכות. ניתן להיעזר בשירות אוטובוסים ומוניות מהשדה אל עיר הבירה.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים בארגנטינה

טיסות לבואנוס איירס
בואנוס איירס היא עיר בירתה של ארגנטינה ואחת מהערים העתיקות ביותר בדרום אמריקה, בעיר תוכלו ליהנות מאווירה אירופאית מתקדמת לצד התרבות הלטינית המאופיינת בעיקר במאכלים איכותיים, ריקודים, שמחה ואהבה אמיתית לספורט.
בבואנוס איירס ניתן לבקר במהלך כל השנה, אך כאשר בוחנים את המחירים של טיסות זולות לבואנוס איירס ביחס לתקופה שבה הכי מומלץ לבקר במקום, מגיעים למסקנה שהזמן הכי נכון לרכישת כרטיסי טיסה לעיר, גם מבחינת מזג האוויר השורר במקום וגם מבחינת המחירים - הוא באביב, האביב נמשך כשלושה חודשים,מסוף חודש ספטמבר ועד לסוף דצמבר. 

בואנוס איירס נחשבת לעיר בה הספורט מפותח מאוד ובמיוחד ענף הכדורגל. לעיר קבוצות כדורגל רבות ושתי קבוצות הכדורגל הגדולות והמפורסמות ביותר בכל ארגנטינה משחקות בעיר, ריבר פלייט ובוקה ג'וניורס שהדרבי בניהם הפך להיות לשם דבר בכדורגל העולמי.

יעדים נוספים בארגנטינה

לרשימת היעדים המלאה»