הים התיכון ואירופה

שייט בים התיכון

אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע במייל/sms. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.
שלח

הים התיכון ואירופה

חודש
  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3

שייט בים התיכון

שייט אל הים התיכון ואירופה

שייט אל הים התיכון ואירופה ייקח אתכם אל ערי נמל קסומות, אל אתרים היסטוריים, אל ערים גדולות כמו נאפולי, ונציה, רומא, מונטה קרלו, אל חופי האיים הקסומים של יוון ועוד. גם אם ביקרתם לא פעם באירופה, קרוז לאירופה יאפשר לכם להכיר את אירופה בצורה שונה ומיוחדת, דרך הכפרים והעיירות השוכנים על קווי החוף, דרך ערי הנמל ודרך נופים השונים מהנופים שהייתם רגילים לראות בטיולים בערי אירופה השונות. 

קרוז אל הים התיכון ואירופה - החופשה שלא תוכלו לשכוח 

היתרון הגדול של הפלגות נופש אל הים התיכון ואירופה הוא המגוון הגדול של היעדים, הערים והאטרקציות התיירותיות שאתם עתידים להכיר במהלך ההפלגה. תוכלו ללכת לישון במקום אחד ולהתעורר למחרת בעיר אחרת ויפה לא פחות. זוהי חופשה שלא מצריכה תכנונים מוקדמים, טיסות ארוכות ואריזה ופריקה של המזוודה כל יום מחדש. בהפלגות נופש לאירופה ולים התיכון תקבלו מקסימום הנאה במינימום של תכנונים, ריצות וטרדות נוספות המאפיינות טיולים בסגנון רגיל ושגרתי.
 
קרוזים אל הים התיכון ואירופה מתחלקים לכמה קטגוריות. יש קרוזים למזרח הים התיכון והים האגאי, קרוזים קצרים שבהם תבקרו בטורקיה ובאיי יוון הפופולאריים כמו סנטוריני, רודוס, מיקונוס וכרתים, וקרוזים ארוכים יותר שבהם תפליגו אל מערב הים התיכון ודרום אירופה מהים האדריאתי ועד מיצר גיברלטר. בקרוזים אלו תעברו במגוון ערים, גדולות וקטנות, כמו ונציה ונאפולי שבאיטליה, מונטה קרלו שבמונקו, טרופז שבצרפת ברצלונה שבספרד ועוד.
 
חבילות שייט לים התיכון ולחופי אירופה יאפשרו לכם לטעום מכל יעדי החובהשבדרך ולא לפספס את האתרים החשובים. זוהי ההזדמנות שלכם לטעום במסע בן כמה ימים מהחיים הטובים שבפרובאנס ובריביירה הצרפתית, ליהנות מאתרים חדשים, להתבונן בארכיטקטורה יוצאת דופן, לטעום מאכלים אותנטיים, לשטוף את העיניים בנופים מרהיבים ולסייר בין אוצרות ארכיאולוגים וגלריות המציגות את מיטב יצירות האומנות.
 
נקודת השיא של כל הפלגה אל ארצות אירופה היא ביקור בערים הגדולותוהמעניינות ובערים קטנות יותר המרוחקות ממרכזי הארצות. אחת הערים שאליהן מגיעה כמעט כל הפלגה היא סנט פטרבורג, העיר השנייה בגודלה במעצמת רוסיה. סנט פטרבורג זוהי עיר יפיפייה שבה ריכוז האטרקציות והאתרים המרשימים הוא כה גדול עד שחלק מאוניות הפאר עוגנות בנמל לפחות יומיים כדי להעניק לנוסעים טעימות קלות מהעיר היפה והמיוחדת.
 
יעדי ההפלגות מתאימים לכולם.הם מתאימות לזוגות המחפשים הפלגות נופש רומנטיות, לשוט עם משפחות ולכל מי שמעוניין ליהנות מכל הפינוקים והחוויות שמציעות ספינות הנופש המפוארות. הם מתאימים למי שכבר ביקר מספר פעמים באירופה, אך רוצה לחוות אותה בדרך שונה, בנוחות ובפינוק ולמי שמעוניין לטייל באירופה אבל לא רוצה להסתבך עם תחבורה ציבורית בארצות זרות, עם נהיגה בדרכים לא מוכרות, עם מפות ועוד.
 
בכל מקום שבו תעגנו תבקרו במקומות היסטוריים יפים ומעניינים, בטירות גדולות ואחוזות כפריות, בחופים מהממים עם חולות לבנים ובאתרי טבע עוצרי נשימה.
 
 

המשך קריאה»