הפלגות נופש
הפלגות נופש

יעוץ הפלגות נופש

אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע במייל/sms. תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.
שלח

ספינות רויאל קריביאן

מידע כללי על הפלגות נופש

כל מי שגדל על הסדרה "ספינת האהבה" מכיר את הקונספט הזוהר של הפלגות נופש. אנשים יפים עולים לספינה לקרוז של פעם בחיים למקום אקזוטי, ויורדים לאחר שבוע מהספינה רגועים, מחייכים, עם תובנות חיוביות יותר על החיים. הפלגות נופש בעולם נחשבו פעם לחוויית נופש נדירה, אפשרית רק למעטים או מיועדת רק לשייט ייעודי כמו מסעות צלילה או רק כדי להגיע אליו ורק אז להתחיל את החופשה ולבקר באטרקציות המקומיות. הקרוזים של היום, כבר אינם הקרוזים של פעם, ומשום כך הם לא רק זמינים ונגישים יותר, אלא הם מתפרשים על פני כמה יבשות ומגיעים כמעט לכל מקום.
 

השייט של היום אינו השייט של פעם

היצע שייט הנופש של פעם היה מצומצם יותר, ונמצא בעיקר במקומות שבהם הייתה מקובלת תרבות של חופשות ייחודיות יותר מאשר טיסה לעיר מלאה אטרקציות. מטבע הדברים, גם למיקום יש חשיבות רבה ביכולת לצאת לשייט. בעולם הגדול היו כמובן גם יותר אפשרויות לשוט לאתרים אקזוטיים, מלהיבים ואסתטיים במיוחד. שם נוצר מאגר התמונות של חופשות אידיאליות שכל אחד רוצה להגשים לפחות פעם אחת. והנה, הכל משתנה כעת והפלגת נופש הופכת להיות חופשה מקובלת יותר גם אצלנו, משום שיותר מכל חברה אחרת, הפלגות נופש הן פשוט הנופש האידיאלי לאופי הישראלי ועונה על כל צרכיו. 
 

הפלגת נופש לעומת חופשה רגילה

חופשה רגילה היא חופשה שאליה צריך להגיע בתחבורה כלשהי, אם בארץ ואם בחו"ל. בדרך כלל, ברכבת או במטוס, ומטוס הוא לא תענוג גדול אלא פשוט האמצעי שבעזרתו עליכם להגיע ממקום למקום בבטחה ועם כמה שפחות שיבושים כלשהם. החופשה מתחילה במקרה כזה רק כשמגיעים ליעד, ורק אז מתחילים לנשום לרווחה ולהשתחרר מהשגרה שהשארתם מאחור. בחירת היעד לחופשה מתחיל בסקירת האטרקציות שמחכות לכם שם. הפלגת נופש, לעומת זאת, היא החופשה עצמה, שאליה נוספות כל האטרקציות שמחכות לכם בנמלים שבהם תעגנו ואליהם תרדו, לבחירתכם. קרוז הנופש שלכם, כשמו כן הוא, הוא הרבה יותר מכלי תחבורה ואותו בוחרים בהתאם.
 

?למה דווקא שייט נופש

משום שהוא עונה על כל מה שנדרש מחופשה חלומית ואחרת באמת. מלכתחילה הספינה היא יעד החופשה העיקרי שלכם והיא מספקת לכם את שפע הפעילות או המרגוע שחיפשתם מלכתחילה. השייט עצמו הוא הרפתקה נהדרת שמתאימה לכולם ומומלצת לישראלים משום שהחברותא הזאת מתאימה לאופי השמח והחם שלנו. הפלגת נופש בעולם מתאימה לנופש המשפחתי שאוהב לראות את כל הילדים ובני המשפחה המורחבת סביבו וליהנות מפעילות משותפת שמספקת גם פינוקים. שייט מתאים גם לישראלי שנוסע ללא ילדים, אבל החבר'ה הם מרכיב חשוב באורח החיים שלו, ולבלות ביחד בתנאים הכי טובים עונה על כל הדרישות שלו מחופשה עם החברים ובני הזוג יחד.
 

?מה מחכה לכם בקרוז נופש

הכל, למען האמת, כל מה שלא תיארתם לעצמכם שאפשר להביא לאי בודד. מלכתחילה הספינה היא יעד החופשה העיקרי שלכם והיא מספקת לכם את שפע הפעילות או המרגוע שחיפשתם מלכתחילה. הספינות של היום הן עולם קטן של כל מה שאדם צריך בימים ארוכים בים, כמו עולם קטן שמציע לכם הכל בהישג יד. ספינות הקרוז הטובות באמת בנויות כך שבכל מפלס שלהן תמצאו את כל הפעילויות והמתקנים שנחוצים לכם גם בזמן שאתם מטיילים בעיר זרה. למעשה, ספינת הקרוז היא עיר צפה על פני הים ומשום כך השטחים הציבוריים שבה יכללו מתקנים לכל מטרה: חנויות, מסעדות, להתרגעות ולספורט.
 

?כיצד לבחור שייט נופש

ראשית, האם אתם יוצאים לחופשה לבד, עם בני זוג, עם החבר'ה, או עם המשפחה? ספינות הנופש מציעות מגוון רחב מאוד של אפשרויות נופש באתרים מסביב לעולם, ומלבד האזור שבו תפליגו ועונת השנה כדאי לבדוק אם האטרקציות המחכות לכם בערי הנמל שבהן תעגנו מתאימות לילדים, למשל. האם יש מקום שתרצו לבלות בו במיוחד עם חברים? האם הספינה שבחרתם מותאמת לנופש רומנטי ורגוע עם בני הזוג שלכם. שייט נופש מתאים לכל עונת שנה משום שבכל נקודה בעולם תמצאו מזג אוויר נוח לקרוז כלשהו, וכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור מסלול ולמצוא מה קוסם לכם ביותר לקרוז נופש חלומי.

המשך קריאה»