השכרת רכב עם ילדים
בחר תחנת איסוף
תחנות נוספות
בחר תחנת החזרה
תחנות נוספות
השכרת רכב עם ילדים בחו"ל

חיפוש רכב בחו"ל
 • חיפוש רכב

השכרת רכב עם ילדים בחו"ל

בשעה טובה ומוצלחת הגיע זמן החופשה שלכם! אתם טסים לחו"ל, לטיול השכרת רכב עם הילדים. זה זמן האיכות שלכם איתם ואתם רוצים שהכל יהיה מושלם. על מנת להכין את עצמכם לחוויה המהנה הזו, כדאי שתיקחו בחשבון כמה דברים שעשויים להפוך את חופשתכם למוצלחת יותר. עוד בארץ, חשוב לוודא את כל הפרטים הנחוצים לצורך התנהלות נכונה עם הרכב בחו"ל.
 
הרכב הנוח והמתאים ביותר עבורכם, יהיה זה שיאפשר לכל הנפשות השוהות בו לשבת בנוחות מירבית במהלך כל הטיול. קחו בחשבון את גודל הציוד, המזוודות והעגלות, אותם אתם חייבים להכניס ברכב. למשפחות בעלות שני ילדים ויותר, מומלץ לבחור במכונית גדולה, כמו סטיישן או מיני-ואן, שבה יהיה לילדים מספיק מקום לשחק ולהתרווח בנסיעות הארוכות. לתשומת ליבכם, הצפיפות עלולה להרוס חלק גדול מהנאת הטיול.
 
נהגים בעולם נחלקים לאלו הנוהגים בפרעות ומשתוללים על הכביש ולאלו הנוהגים בזהירות, לכן, חשוב שבכל נסיעה, ולו הקצרה ביותר, ילדיכם יהיו חגורים ויישבו במושב הבטיחות המתאים להם. במידה ואתם נוסעים עם תינוק מתחת לגיל שנה, רצוי להביא את מושב הבטיחות שלו מהארץ. חברות ההשכרה לא מאפשרות לעובדיהן להתקין את מושבי הבטיחות של ילדיכם, כך שהאחריות על התקנת מושב הבטיחות ברכב חלה עליכם בלבד. לפני כל נסיעה, חשוב לוודא שמושב הבטיחות מותקן כשורה, "אינו רוקד" ומהודק בחוזקה אל המושב. כנ"ל לגבי חגורת הבטיחות, יש לוודא שרצועת הכתף מותאמת היטב לילד ושהיא מהודקת עליו עד שיהיה אפשר להכניס רק אצבע אחת בין הרצועות לבין חזה הילד. 
 
סביר להניח שמסלול הטיול שלכם בחו"ל יכלול בין היתר גם לא מעט נסיעות ארוכות, לכן, כשנוסעים עם ילדים, מומלץ לבחור בדרך המהירה, הישרה והמוארת ביותר. בנוסף, כדאי לבדוק מראש במפה האם המסלול שלכם עובר בקטעי דרך קשים, צרים או מפותלים. במידה וכן, נסו להימנע מכך או למצוא דרכים חלופיות. בכל מקרה, חשוב לעשות הפסקות בנסיעה כדי לתת לעצמכם ולילדים להתאוורר, זה יעזור לכולם. מטיילים בקיץ? לא לשכוח לכסות את הרכב במידה והחניתם אותו בחניה לא מקורה או לחילופין, להזכיר לילדים לא לגעת בחלקי המתכת הרותחים של מושבי הבטיחות.
 
החזיקו ברכב שקיות אשפה וכמה שקיות ניילון עם פס סגירה. כמעט בכל מצב תצטרכו אותן, בין אם לפסולת, חטיפים לדרך, צעצועים או להקאה במקרה הצורך. בתא הכפפות רצוי לשים ערכת עזרה ראשונה קטנה, הכוללת טישו, פלסטרים ומגבונים לחים. רצוי לא להשאיר צעצועים מפוזרים ברכב. אם חלילה תקרה תאונה, הצעצועים יכולים לעוף לכל עבר ועלולים לסכן את ילדיכם ואתכם. הדבר אף נכון לגבי ציוד המוחזק בתא המטען ובכלל ברכב. 
 
אחד הדברים החשובים בטיול מהסוג הזה, הוא ההכנה מראש של תעסוקה לילדים. זה לא סוד שילדים משתעממים בקלות וזקוקים לצעצועים ומשחקים על מנת להעביר את הזמן. צעצועי הרכבה ויצירה ישעשעו ילדים בני שלוש ומעלה. לקטנטנים שלכם, קלטות מוזיקה או קלטות סיפור יוכלו לעזור, ואילו הבוגרים יותר, יכולים לארוז לעצמם את נגן המוזיקה שלהם עם השירים האהובים עליהם. שימו לב, לא כל חברות ההשכרה מחזיקות רדיו דיסק ברכב, לכן כדאי לנסות לבקש זאת מראש. אך במידה ותשכירו רכב יוקרתי יותר, יש סיכוי שתוכלו ליהנות גם מנגן DVD.
 
הגנו על ילדיכם, סעו בזהירות ובבטחה!

סוגי רכב פופולאריים

קומפקטי
קומפקטי
 • Compact
 • Economy
 • Mini
תיקי יד
x1
מזוודות
x1
ילדים
x2
מבוגרים
x2
הילוכים ידניים
A/M
מיזוג אוויר
AC
בינוני / גדול
בינוני / גדול
 • Midsize
 • Full Size
 • Automatic
תיקי יד x1
מזוודות x1
ילדים x2
מבוגרים x2
הילוכים ידניים A/M
מיזוג אוויר AC
משפחתי(ואן)
משפחתי(ואן)
 • Mini Van
 • Full Size Van
 • Passenger Van
תיקי יד x1
מזוודות x1
ילדים x2
מבוגרים x2
הילוכים ידניים A/M
מיזוג אוויר AC
יוקרתי / אחר
יוקרתי / אחר
 • Cabriolet / Sports
 • Premium / Luxury
 • 4wd
תיקי יד x1
מזוודות x1
ילדים x2
מבוגרים x2
הילוכים ידניים A/M
מיזוג אוויר AC